O nas

Firma

Rabtrolley® jest marką własną firmy Rabugino Sp. z o.o. stworzoną specjalnie dla potrzeb sprzedaży i promocji nowej generacji wózków sklepowych z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla handlu detalicznego.

Wywodząca się z Włoch firma Rabugino Sp. z o.o.  specjalizuje się przetwórstwie tworzyw sztucznych i posiada duże doświadczenie w produkcji komponentów technicznych przede wszystkim dla sektora samochodowego i AGD .

Bazując na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, po przeprowdzeniu wielu badań i analiz, w 2011 r.  Rabugino Sp. z o.o., wypuściła na rynek swój pierwszy model wózka sklepowego wykonanego z tworzyw sztucznych.
Produkt ten wyróżnia się wyjątkowymi cechami, w tym przede wszystkim funkcjonalnością i wygodą użytkowania oraz eleganckim designem. 
Obecnie firma oferuje wózki sklepowe o następującej pojemności: 80 l., 130 l., 160 l. i 210 l., realizownane w różnych konfiguracjach i różnych wersjach kolorystycznych.

Wózki sklepowe Rabtrolley są produkowane w Polsce, w Grodzisku Mazowieckim.

Za promocję  i sprzedaż wózków na arenie międzynarodowej odpowiada biuro sprzedaży  zlokalizowane przy siedzibie firmy. Dystrybucją wózków sklepowych we Włoszech zajmuje się spółka zależna, Rabtrolley Italia Srl. Produkty Rabtrolley są  promowane w wielu krajach na całym świecie przez dystrybutorów lokalnych.

W związku dużym zainteresowaniem wózkami, Firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzając swe usługi o sprzedaż innych elementów wyposażenia powierzchni handlowych, oferując funkcjonalne regały sklepowe, w pełni wyposażone stanowiska kasowe, kosze na zakupy oraz zalewowe stoły ogrodowe.

Certyfikaty

Zakład produkcyjny posiada certyfikat  ISO 9001 oraz, dla potrzeb sektora automotive, ISO TS 16949.

W trosce o środowisko naturalne, zakład posiada certyfikat ISO 14000.

Wózki sklepowe są produkowane zgodnie z normą ISO EN 1929-1,2,3,4,7. 

Wyróżnienia

Laur Konsumenta - Odkrycie 2014

Jesienią 2014 r. marka Rabtrolley zdobyła prestiżowe wyróżnienie Laur Konsumenta 2014 w kategorii Odkrycie Roku.

Top Produkt Handel 2014 - Shop Ideen

W styczniu 2014 r. wózek Rabtrolley Midi 160 l. zdobył srebro w kategorii ‘Shop Ideen’ w finale konkursu Top Produkt Handel 2014 zorganizowanego przez Handels Journal, największy miesięcznik dla branży FMCG w Niemczech. Wyniki konkursu zostały ogłoszone na targach Euroshop 2014 w Düsseldorfie.

Złoty Paragon 2013 - Nagroda Kupców Polskich

23.05.2013 linia wózków Rabtrolley została uhonorowana statuetką Złoty Paragon 2013 – Nagroda Kupców Polskich w kategorii Innowacja i Kreatywność, przyznaną pod patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki.

Copyright Rabugino © 2015