jakość
ekologia
włoski design
personalizacja
kolorystyka
czyszczenie

Rabugino posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji komponentów technicznych, w szczególności dla sektora samochodowego i  wykorzystuje zdobyte know how, innowacyjne technologie i materiały do realizacji projektów  Rabtrolley, zapewniając wózkom wyjątkowe właściwości mechaniczne i funkcjonalne w różnych warunkach klimatycznych.
Firma dysponuje specjalnymi urządzeniami do testowania jakości wózków oraz ich zgodności z normami ISO 1929. Testy te są wykonywane regularnie podczas różnych faz produkcji oraz podczas kontroli końcowej. Na etykiecie wózka znajduje się kod, który pozwala na identyfikację surowców i komponentów wykorzystanych do produkcji.

Surowce użyte do produkcji wózków Rabtrolley spełniają wymagania obowiązujących norm i przepisów dotyczących ochrony środowiska.                    
Wózki sklepowe EKO i All Black są produkowane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Materiał z odzysku stanowi nie mniej niż 75% masy tworzywa użytego do produkcji.                                    
Surowiec pochodzący z recyklingu posiada wymagane właściwości mechaniczne oraz spełnia wymagania funkcjonalne określone w specyfikacji technicznej.
Zużyte wózki mogą zostać poddane recyklingowi oraz mogą zostać ponownie wykorzystane przy produkcji nowych wózków sklepowych.  
Zakład produkcyjny posiada certyfikat ISO 14000 oraz spełnia normy dotyczące ochron środowiska.
 

Rabtrolley -  wózek który zdobi wnętrze.
Cechą wyróżniającą wózki sklepowe  Rabtrolley jest ich innowacyjny włoski design. 
Nowoczesne rozwiązania, takie jak: zintegrowanie rączki z koszem, proste systemy montażu, personalizacje, wybór kolorów, konfiguracji i materiałów (poliwęglan zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny – przezroczystość) wyróżniają produkty Rabtrolley na rynku.
Estetyka wykonania, poręczność w użytkowaniu, doskonała zwrotność oraz wygodna półka na butelki są niewątpliwymi atutami naszych wózków.
Dzięki powyższym cechom, sklep wyposażony w wózki Rabtrolley wygląda wyjątkowo: przyjaźniej, weselej i bardziej elegancko, przez co wyróżnia się od „zwykłych sklepów”.  

Wózki sklepowe Rabtroley mogą zostać spersonalizowane poprzez umieszczenie etykiety z nazwą i / lub logo sklepu. Oprócz powszechnie stosowanej personalizacji na rączce wózka, wózki mogą zostać ozdobione etykietą na przodzie kosza lub / i, w przypadku wózków MIDI i MAXI , na owalach bocznych.  Dzięki stylowemu designowi oraz możliwości personalizacji i indywidualnego dopasowania wózka do charakteru sklepu, Klient dostaje nie tylko funkcjonalny wózek, ale wózek, który zdobi wnętrze.

Linia Wózków sklepowych Rabtrolley oferuje szeroką gamę kolorów. To właśnie kolory są innowacyjną cechą, która wyróżnia wózki z tworzyw sztucznych.  Modele wózków są standardowo dostępne w kolorze czerwonym, pomarańczowym, zielonym,  niebieskim oraz czarnym. Na życzenie Klienta można wyprodukować wózek w dowolnej konfiguracji i wybranej kolorystyce. 

Linia All Black ( tworzywo z recyklingu) jest dostępna tylko w kolorze czarnym.

Kosze wózków MIDI i  MAXI w wersji  Basic i Eko i Samba Glamour oraz wózki  MINI Glamour standardowo wykonane z poliwęglanu  i wyróżniają się  efektem przezroczystości.  Wózki te, oprócz wyboru koloru mogą być wyprodukowane w wersji opalizującej (nieprzezroczystej). 

Wózki sklepowe Rabtrolley są wyjątkowo estetyczne i łatwe w czyszczeniu. Do ich mycia należy używać wyłącznie ciepłej wody i mydła (temperatura wody nie wyższa niż 60C). Łatwość utrzymania w czystości wózków sklepowych Rabtrolley jest ich niewątpliwą zaletą, ponieważ do czyszczenia tworzywa sztucznego nie potrzeba używać żadnych specjalnych środków chemicznych - wystarczy myjka ciśnieniowa i woda z mydłem. Co więcej,  specjalnie opracowany kształt perforacji wózka ułatwia przepływ wody po powierzchni tworzywa, dzięki czemu przyspiesza usuwanie zabrudzeń z wózka a także utrudnia osadzanie się kurzu na powierzchni kosza. Również wybór użytych materiałów i standardowych kolorów został opracowany, aby zapewnić wózkom estetyczny i  “nowy” wygląd. 

Ratrolley at GlobalShop 2018 Pet Basket ciesz się zakupami ze swoim pupilem!

Produkty

Rabtrolley MAXI Valzer America

Wózek sklepowy MAXI Valzer jest wózkiem hybrydowym o pojemności210 l. Jest zbudowany z kosza wózka z poliwęglanu o wyjątkowych właściwościach mechaniczny zamontowanego na wytrzymałej stalowej ramie.

Cechą wyróżniającą wózka jest łatwość utrzymania w czystości kosza. Specjalnie opracowany kształt perforacji kosza ułatwia przepływ wody po powierzchni tworzywa, a co za tym idzie, usuwania zabrudzeń.

Wózek jest dostępny w wersji z rączką standardową lub w wersji relaXt: z ergonomiczną rączką z witryną reklamową i z wbudowanym zamkiem na monety.

Kosz jest dostępny w 4 standardowych kolorach: czerwonym, pomarańczowym, zielonym i niebieskim. Pozostałe elementy wózka wykonane z tworzywa sztucznego są w kolorze szarym.

Stanowa rama wózka jest ocynkowana i pokryta błyszczącym lakierem.

Przy większych zamówieniach istniej możliwość realizacji kosza wózka w innym wybranym przez Klienta kolorze.

Wózek MAXI cechuje kompaktowość gniazdowania i wynosi jedynie23 cm.

Wózek sklepowy MAXI Valzer jest standardowo wyposażony w kółka z metalowym cynkowanym widelcem o średnicy125 mm. Opcjonalnie jest możliwość zamówienie kółek z plastikowym widelcem, bądź kółek na ruchome chodniki o średnicy125 mm.

Wózek sklepowy MAXI Valzer jest wyposażony seryjnie w ergonomiczne siedzisko dla dziecka, półkę na produkty oraz w wieszak na torbę.

Akcesoria dodatkowe:

  • wysuwana półka na butelki
  • personalizacja na owalach bocznych
  • personalizacja rączki wózka
  • zamek na monety dla rączki standardowej
  • rączka relaXt
  • rączka relaXt ze skanerem

 

21,4 kg
-20°C
+50°C
230 mm

 

Dane techniczne Katalog produktów Instrukcja

W celu uzyskania hasła skontaktuj się z handlowcem.

Wybierz kolor: cze nie pom zie rgb
Wyposażenie standardowe:
wieszak na torbę wieszak na torbę
siedzisko dla dziecka siedzisko dla dziecka
rączka standardowa rączka standardowa
półka na delikatne produkty półka na delikatne produkty
Wyposażenie opcjonalne:
zamek na monety zamek na monety
personalizacja rączki standardowej personalizacja rączki standardowej
rączka typu Relax rączka typu Relax
półka na butelki półka na butelki
dolna półka na butelki dolna półka na butelki
tylna półka na butelki tylna półka na butelki
uchwyt na telefon uchwyt na telefon
Rodzaj kółek: 100 125l 125t
Dziękujemy za złożenie zapytania

Galeria

Kontakt

RABUGINO Sp.z.o.o
ul. Graniczna 49
05-825 Grodzisk Mazowiecki (Poland)
Tel: +48 22 7240405
Fax: +48 22 2012151

Rabtrolley Italia Srl
Localita Colle Vaccareccio, 3
03010 Sgurgola (FR) Italy
Tel/Fax: +39 0775 745 174

Email: info@rabtrolley.com

Napisz do nas

Formularz został wysłany
Copyright Rabugino © 2023