jakość
ekologia
włoski design
personalizacja
kolorystyka
czyszczenie

Rabugino posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji komponentów technicznych, w szczególności dla sektora samochodowego i  wykorzystuje zdobyte know how, innowacyjne technologie i materiały do realizacji projektów  Rabtrolley, zapewniając wózkom wyjątkowe właściwości mechaniczne i funkcjonalne w różnych warunkach klimatycznych.
Firma dysponuje specjalnymi urządzeniami do testowania jakości wózków oraz ich zgodności z normami ISO 1929. Testy te są wykonywane regularnie podczas różnych faz produkcji oraz podczas kontroli końcowej. Na etykiecie wózka znajduje się kod, który pozwala na identyfikację surowców i komponentów wykorzystanych do produkcji.

Surowce użyte do produkcji wózków Rabtrolley spełniają wymagania obowiązujących norm i przepisów dotyczących ochrony środowiska.                    
Wózki sklepowe EKO i All Black są produkowane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Materiał z odzysku stanowi nie mniej niż 75% masy tworzywa użytego do produkcji.                                    
Surowiec pochodzący z recyklingu posiada wymagane właściwości mechaniczne oraz spełnia wymagania funkcjonalne określone w specyfikacji technicznej.
Zużyte wózki mogą zostać poddane recyklingowi oraz mogą zostać ponownie wykorzystane przy produkcji nowych wózków sklepowych.  
Zakład produkcyjny posiada certyfikat ISO 14000 oraz spełnia normy dotyczące ochron środowiska.
 

Rabtrolley -  wózek który zdobi wnętrze.
Cechą wyróżniającą wózki sklepowe  Rabtrolley jest ich innowacyjny włoski design. 
Nowoczesne rozwiązania, takie jak: zintegrowanie rączki z koszem, proste systemy montażu, personalizacje, wybór kolorów, konfiguracji i materiałów (poliwęglan zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny – przezroczystość) wyróżniają produkty Rabtrolley na rynku.
Estetyka wykonania, poręczność w użytkowaniu, doskonała zwrotność oraz wygodna półka na butelki są niewątpliwymi atutami naszych wózków.
Dzięki powyższym cechom, sklep wyposażony w wózki Rabtrolley wygląda wyjątkowo: przyjaźniej, weselej i bardziej elegancko, przez co wyróżnia się od „zwykłych sklepów”.  

Wózki sklepowe Rabtroley mogą zostać spersonalizowane poprzez umieszczenie etykiety z nazwą i / lub logo sklepu. Oprócz powszechnie stosowanej personalizacji na rączce wózka, wózki mogą zostać ozdobione etykietą na przodzie kosza lub / i, w przypadku wózków MIDI i MAXI , na owalach bocznych.  Dzięki stylowemu designowi oraz możliwości personalizacji i indywidualnego dopasowania wózka do charakteru sklepu, Klient dostaje nie tylko funkcjonalny wózek, ale wózek, który zdobi wnętrze.

Linia Wózków sklepowych Rabtrolley oferuje szeroką gamę kolorów. To właśnie kolory są innowacyjną cechą, która wyróżnia wózki z tworzyw sztucznych.  Modele wózków są standardowo dostępne w kolorze czerwonym, pomarańczowym, zielonym,  niebieskim oraz czarnym. Na życzenie Klienta można wyprodukować wózek w dowolnej konfiguracji i wybranej kolorystyce. 

Linia All Black ( tworzywo z recyklingu) jest dostępna tylko w kolorze czarnym.

Kosze wózków MIDI i  MAXI w wersji  Basic i Eko i Samba Glamour oraz wózki  MINI Glamour standardowo wykonane z poliwęglanu  i wyróżniają się  efektem przezroczystości.  Wózki te, oprócz wyboru koloru mogą być wyprodukowane w wersji opalizującej (nieprzezroczystej). 

Wózki sklepowe Rabtrolley są wyjątkowo estetyczne i łatwe w czyszczeniu. Do ich mycia należy używać wyłącznie ciepłej wody i mydła (temperatura wody nie wyższa niż 60C). Łatwość utrzymania w czystości wózków sklepowych Rabtrolley jest ich niewątpliwą zaletą, ponieważ do czyszczenia tworzywa sztucznego nie potrzeba używać żadnych specjalnych środków chemicznych - wystarczy myjka ciśnieniowa i woda z mydłem. Co więcej,  specjalnie opracowany kształt perforacji wózka ułatwia przepływ wody po powierzchni tworzywa, dzięki czemu przyspiesza usuwanie zabrudzeń z wózka a także utrudnia osadzanie się kurzu na powierzchni kosza. Również wybór użytych materiałów i standardowych kolorów został opracowany, aby zapewnić wózkom estetyczny i  “nowy” wygląd. 

Ratrolley at GlobalShop 2018 Pet Basket ciesz się zakupami ze swoim pupilem!

Produkty

Rabtrolley TWINST Basket


Nowy Rabtrolley TWINST Basket jest częścią projektu Save the Sea.
Jest to wózek na zakupy z koszem wykonanym z  plastiku z recyklingu  pochodzącego głównie z oczyszczania mórz.

Twinst Basket powstał po to, aby dać drugie życie plastikowym odpadom, a jego produkcja zachęca do odzyskiwania śmieci unoszących się w wodach mórz i oceanów i osiadających na plażach.

Twinst, tak jak wszystkie produkty Rabtrolley, wyróżnia się innowacyjnym włoskim designem, wyjątkową zwrotnością i łatwością prowadzenia oraz kompaktowością gniazdowania (12,9 cm). Wózek składa się z metalowej ramy standardowo wyposażonej w półkę na butelki, pojemnego kosza oraz wygodnej rączki.
Kosz wózka jest produkowany standardowo w kolorze szarym RAL7015.
Rączka jest dostępna standardowo w następujących kolorach standardowych: pomarańczowym (RAL 2003), czerwonym (RAL 3020),niebieskim (RAL5012), zielonym (RAL 6018), niebieskim (RAL5012), szarym (RAL7015) oraz czarnym (RAL 9005). Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wyprodukowania rączki lub / i kosza w innym kolorze.
Rama jest wykonana z lakierowanego ocynkowanego metalu w kolorze szarym (RAL9007). Przy większych zamówieniach istnieje możliwość wyprodukowania wózków oraz klapy w dowolnym kolorze z palety RAL i Pantone. Wózek standardowo wyposażony jest w kółka o średnicy 100 mm.
Wózek może zostać spersonalizowany dzięki umieszczeniu etykiety z logo sklepu na rączce i koszu wózka.
Wózek Twinst może być opcjonalnie wyposażony w zamek na monety lub skaner.
14,90 kg
-20°C
+50°C
129 mm
Recykling

 

Dane techniczne Katalog produktów Instrukcja

W celu uzyskania hasła skontaktuj się z handlowcem.

Wybierz kolor: RAL-3020 RAL-2003 RAL-6018 RAL-5012 RAL-7015 RAL-9005
Wyposażenie standardowe:
wieszak na torbę wieszak na torbę
półka na butelki półka na butelki
Wyposażenie opcjonalne:
zamek na monety zamek na monety
uchwyt na skaner uchwyt na skaner
Rodzaj kółek: 100 125t
Dziękujemy za złożenie zapytania

Galeria

wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe wózki sklepowe

Kontakt

RABUGINO Sp.z.o.o
ul. Graniczna 49
05-825 Grodzisk Mazowiecki (Poland)
Tel: +48 22 7240405
Fax: +48 22 2012151

Rabtrolley Italia Srl
Localita Colle Vaccareccio, 3
03010 Sgurgola (FR) Italy
Tel/Fax: +39 0775 745 174

Email: info@rabtrolley.com

Napisz do nas

Formularz został wysłany
Copyright Rabugino © 2023